VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Malý háj VI

Malý háj

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Prožijte život kvalitně

Jsme přesvědčeni, že všichni usilujeme o kvalitně prožitý život. Každému z nás k tomuto cíli vede jiná cesta, něco však máme všichni společné. Totiž to, jak bydlíme a žijeme s našimi nejbližšími. To jsou skutečné základy kvalitně prožitého života, na kterých stavíme náš svět, který pro vás budujeme. Vyberte si vysněné bydlení právě teď a bydlete tam, kde to máte rádi.

Moderní bydlení s příjemným situováním

Zabydlete se tam, kde se budete cítit opravdu šťastni. Dejte přednost prověřené kvalitě, která vstupuje do své šesté etapy výstavby. Je to developerský projekt Malý háj VI, v rámci něhož můžete vybírat z kvalitních družstevních bytů odlišné velikosti. Společnost FINEP vám umožní prožít spokojený život.

Investujte do prvotřídních stavebních materiálů, novodobého vzhledu, patřičného prostoru a nadstandardního zázemí. Vyberte si jednu ze 43 bytových jednotek, s níž získáte balkon, terasu nebo lodžii. Oceňte dlouhodobé zkušenosti developera, jehož kreativita a preciznost mají nyní podobu několikapodlažní bytového objektu s dostatečným soukromým.Projekt Malý háj VI je nízkoenergetickým stavebním dílem, s nímž docílíte příjemných nákladů za provoz domácnosti. Dopřejte si bydlení s nadstandardní zárukou tři roky, jež je dlouhodobě prověřeno předchozími etapami. Dispozice 1+kk – 4+kk dokáží uspokojit jakkoliv náročné rezidenty.

Lokalita Praha 10 – Štěrboholy prožívá neustálý rozvoj

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Nastěhujte se do míst mezi Štěrboholy a Dolní Měcholupy. Do poklidné lokality přinášející prvotřídní zázemí pro život s dětmi. Oblast plná zeleně, občanské vybavenosti a snadné dopravní dostupnosti po celé Praze. Jen kousek od domu máte obchodní centrum s nejrůznějším sortimentem, mateřskou a základní školu.

Praha 10 – Štěrboholy, to je přemíra volnočasových aktivit, které vás pohodlně vymaní z ruchu velkoměsta. Ať už dáváte přednost pohybovým aktivitám v přírodě nebo v multifunkčních centrech, vždy si přijdete na své. Jedna z nejrychleji rostoucích lokalit v hlavní metropoli, v níž objevíte ten pravý životní nadstandard. Podlehněte všestrannosti tohoto místa a získejte životní prostor, o němž každý člověk sní.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.maly-haj.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.maly-haj.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.