VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Malý háj VIII

Malý háj

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Bydlení přinášející radost

Developerský projekt Malá háj je dlouhodobě ověřeným stavebním dílem společnosti FINEP. Aktuálně osmá etapa výstavby cílí především na družstevní bydlení, jež je natolik žádané. Velký výběr bytů přináší možnost volby vysněného obydlí, se kterým se bude pojit hlavně kvalita interiéru a důraz kladený na celkový komfort rezidentů.

Malý háj VIII – nové družstevní byty

Projekt Malý háj VIII je členěn do dvou bytových objektů. Ty dohromady přináší až 144 bytových jednotek družstevního charakteru. Dostatečně vybavené byty, spousta úložného místa navíc, parkování a venkovní prostor. To je developerská nabídka společnosti FINEP, která si v tomto případě dala záležet i na těch nejmenších detailech.

Družstevní bytové jednotky jsou zakomponovány v architektonicky originálních budovách vyznačujících se prvotřídními tepelně-izolačními vlastnostmi. To nahrává především modelu úsporného bydlení, jež je v současnosti hodně poptávané. Malý háj VIII, to je splnění tajných přání mnohých zájemců o pohodlné bydlení. Dokazuje to i prodloužená záruka na vybavení a výběr z bytů o velikosti až 119 m2.

Lokalita projektu Malý háj VIII

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Situování developerského projektu Malý háj VIII je zřejmé. Stejně jako všechny předchozí etapy, i tato se nachází na pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup. Toto místo se vyznačuje svou pestrostí nabízených služeb a zároveň dostatečným klidem a zelení. Lokalita přijde vhod všem rezidentům, kteří chtějí mít vše důležité na dosah ruky, a přesto se touží z větší míry vyhnout rušnému velkoměstu.

Krásná příroda, spousta volnočasových aktivit a obchodní centrum na dosah. To je sen pravděpodobně každého člověka. Malý háj VIII je navíc obklopen vynikajícími dopravními spoji, jež vám budou usnadňovat život v Praze. Myslete na to, že situování rodinného bydlení je polovinou úspěchu.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.maly-haj.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.maly-haj.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.