VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Malý háj VII

Malý háj

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Moderní bytové jednotky

Nepropásněte jedinečnou příležitost, investovat do další etapy populárního developerského projektu s názvem Malý háj VII. Jeho strůjcem je společnost FINEP, která nadále pokračuje v realizaci kvalitních, nadčasových a útulných domů. Aktuálně jde o bytový komplex, který zahrnuje tři bytové domy H1, H2 a H3. Zde naleznete to pravé životní zázemí.

Bytové jednotky Malý háj VII

V pořadí již sedmá etapa zhmotňuje sedmipodlažní stavbu, při jejíž realizaci byly použity špičkové stavební materiály. Výsledkem toho jsou poměrně nízké provozní náklady, originální architektura a velice důmyslně řešené odstupňování jednotlivých podlaží.

Developerský projekt Malý háj VII disponuje prostornými terasami, lodžiemi a balkony. V rámci komfortního obydlí nebude budoucím rezidentům chybět ani skladovací prostor navíc nebo praktické garážové stání. Sedmá fáze výstavby, to je pokrokové řešení promítající se i do těch nejmenších detailů. Malý háj VII je připraven uspokojit všechny náročné zákazníky, včetně početnějších rodin s dětmi, pro něž je spousta místa tou největší prioritou. V nabídce jsou byty o dispozicích 4+kk s podlahovou plochou až 119,3 m2. To je developerská nabídka, která potěší mladé, staré, muže a ženy.

Bydlení mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Jak by se vám líbilo zabydlet se v blízkosti nového sportovního areálu? Co byste řekli na pestré možnosti relaxace, odpočinku a neomezené nakupování? Takové je totiž situování developerského projektu Malý háj VII.

Na dosah ruky budete mít všechny vymoženosti velkoměsta, mezi nimiž figuruje například Europark Štěrboholy, lékárna, mateřská školka, základní škola, restaurace a řada spolků vybízejících k nejrůznějším aktivitám. Nastěhujte se do blízkosti překrásné přírody, kde načerpáte dostatek životních sil. Zároveň se neochuzujte o snadnou a rychlou dopravu po celé Praze, jíž vám zprostředkují zastávky MHD. To je Praha – Dolní Měcholupy, kde vám bude opravdu dobře.

Zavřít

Pravidla akce „90 slev“

Nabídka platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob. Aktuální slevy se vztahují jen na nemovitosti, u nichž je tato sleva vyznačena v oficiálním ceníku publikovaném na stránkách www.maly-haj.cz. Počet slev na začátku akce je konečný, zbývající počet jednotlivých slev se mění v návaznosti na jejich poskytování s tím, že aktuální údaj o nemovitostech zařazených v akci a příslušných slevách je publikován v oficiálním ceníku na stránkách www.maly-haj.cz.

Slevy se nevztahují na jakékoliv nemovitosti v družstevním vlastnictví, komerční prostory (nebytové jednotky) dále pak na jakékoliv garáže (či podíly na nich) komory ani samostatné pozemky. Jednotlivé slevy nelze kombinovat s jakoukoliv jinou slevou či akcí.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.