VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Malý háj VII

Malý háj

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Místo trvalého žití je jednou z velice důležitých věcí, což si uvědomovala také developerská společnost FINEP při hledání vhodného situování pro projekt Malý háj VII. Tento bytový komplex je zasazen do poklidné lokality nacházející se na pomezí Dolních Měcholup a pražských Štěrbohol.

Místo, které vám zajistí prvotřídní životní zázemí v mnoha směrech, ať už půjde o občanskou vybavenost, dopravní dostupnost nebo možnost relaxace. Vždyť přírodu budete mít doslova na dosah ruky, což mimochodem vybízí k nejrůznějším pohybovým a odpočinkovým aktivitám.

img

Co všechno přináší Praha – Dolní Měcholupy?

Jednoduše řečeno, od každého kousek. O pohodlné a snadno přístupné nákupy se postará například nákupní centrum Europark Štěrboholy. Chybět vám nebudou takové služby, jakými jsou lékaři, lékárny, mateřské a základní školy, restaurace, bary a veřejné instituce. To je Praha – Dolní Měcholupy, kde se nabízí i přemíra sportu.

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Jak trávit volný čas na Praze 10?

Zvolit lze novou sportovní halu, ale také nedaleký golfový areál Golf Hostivař. Milovníci přírody vyrazí spíše na kola či in-line brusle. A pokud už toho budete mít v rámci svých každodenních pracovních aktivit opravdu dost, půjdete si vyčistit hlavu do nedalekého parku Hrušov. Lokalitě projektu Malý háj VII nelze v tomto směru cokoliv vytknout. Pakliže byste navíc projevili zájem o další služby a ostatní místa v hlavní metropoli, můžete k přepravě využít buď vlastního automobilu, nebo se spolehnete na hustou síť zastávek MHD. To je Praha – Dolní Měcholupy, kterou si ihned zamilujete.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.