VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Malý háj VII

Malý háj

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Financování

Nákup libovolné bytové jednotky v rámci developerského projektu Malý háj VII je velice jednoduchý. Pomohou vám s ním zkušení realitní specialisté, kteří kromě standardních úkonů nabízí také výhodné financování bydlení a zároveň poskytují možné varianty, jak se domoci bezproblémového pořízení.

Toto poradenství je bezplatné a má vést k úspěšné investici do nového bytu. Pakliže svůj budoucí rodinný příbytek chcete financovat prostřednictvím staré nemovitosti, ani s tím nemusí být problém. Proč oslovovat několik prodejců naráz, když vše lze vyřídit komplexně a pohodlně?

S nákupem bytové jednotky se pojí snadný postup a základní splátkový kalendář. Ten lze samozřejmě nahradit individuálním řešením, jež bude vyhovovat vaší aktuální situaci.


Jak postupovat při koupi bytu?

Na počátku je nezávazná ústní rezervace, jejíž platnost je v délce trvání tří dnů. Jestliže váš zájem o nemovitost stále přetrvává, musíte přejít k uzavření Rezervační smlouvy. Poté následuje podpis Smlouvy o smlouvě budoucí, v níž jsou specifikovány platební podmínky a náležitosti týkající se tohoto procesu. Vše je nakonec završeno Kupní smlouvou.


Základní splátkový kalendář

S podpisem Rezervační smlouvy se pojí první peněžní výdaj, kterým je rezervační poplatek ve výši 100 000 Kč. Ten se zahrnuje do celkové ceny bytu. Po podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní dochází k uhrazení zálohy, jejíž výše je stanovena v rozmezí od 20 % do 90 %.

Doplatek za bytovou jednotku

Poslední platba je provedena až po dokončení a přípravě bytu. Jde o částku splatnou po zaslání písemné výzvy k uzavření Smlouvy o převodu vlastnictví jednotky. Individuální platba, při níž se hradí zbývající částka zálohy vedoucí k zaplacení celé hodnoty bytové jednotky.

Kontaktujte nás a spolupracujte s profesionály!

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.