VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Malý háj VIII

Malý háj

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Financování

Postup financování družstevního bydlení je trochu odlišný od toho, kdy kupujete bytovou jednotku do osobního vlastnictví. Nejde však o nic složitého a se vším vám pomohou finanční a realitní poradci. Ti slouží mimo jiné k tomu, aby vám dokázali navrhnout to nejlepší řešení pro financování družstevního bytu.

Pořízení družstevního bytu se mimo jiné pojí s řadou výhod.

  • Díky přijatelným cenám si můžete družstevní byt zakoupit v podstatě v libovolném věku.
  • U financování družstevního bytu není třeba hypotéky, využít lze i jiných způsobů, mezi něž patří například stavební spoření.
  • Bytové družstvo za vás bude řešit nejrůznější reklamace a v případě cen za jednotlivé služby (elektřina, televize apod.) získáte mnohem lepší podmínky.
  • Družstevní byt lze ve výsledku převést do osobního vlastnictví.

Jak vypadá splátkový kalendář družstevního bytu?

Na začátku všeho je třeba složit zálohu 100 000 Kč do pěti dnů po podpisu Rezervační smlouvy. Pak následuje jednorázový členský příspěvek ve výši 15 000 Kč a základní členský příspěvek ve výši 10 000 Kč. Oba se hradí po podpisu členské přihlášky. Poté je nutné uhradit další členský příspěvek ve výši alespoň 25 % z pořizovací ceny družstevního bytu po oznámení o přijetí do družstva. Nakonec jsou hrazeny zálohy za služby a nájemné.

Kontaktujte nás a spolupracujte s profesionály!

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.