VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Malý háj VIII

Malý háj

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Místo jako stvořené pro rodinný život. To je výstižný popis lokality nacházející se mezi Dolními Měcholupy a Štěrboholy. Právě zde totiž stojí osmá etapa developerského projektu Malý háj VIII. Působiště, které vás očaruje především svým plnohodnotným zázemím. Jen si to představte sami. Kousek od bytovému domu se nachází dostatek zeleně, bezpečná hřiště pro děti a v neposlední řadě i pestrá občanská vybavenost.

Situování projektu Malý háj VIII si zamilujete minimálně díky bohatému vyžití, jež vám tato čtvrť nabízí. Vyrazit můžete například na tenisové kurty, cyklostezky nebo do nového sportovního areálu. Ten se mimo jiné prezentuje novým povrchem a prvotřídním vybavením. Omezovat se nemusíte ani v přírodě, kde vám vhod přijde rybník Slatina umožňující rybaření a přírodní park Hrušov vybízející k dlouhým procházkám.

img

Pohodlná dopravní dostupnost

Každý potenciální žadatel o bydlení hledá dokonalé místo pro život, které by mimo jiné mělo disponovat odpovídající dopravní obslužností. V tomto směru vás developerský projekt Malý háj VIII rozhodně nezklame. Dokazuje to jen čtyři minuty vzdálená autobusová zastávka. Velice snadno a rychle a dostanete také na pražské výpadovky, takže s cestováním rozhodně nebudete mít problém. To samé platí i směrem do centra a ostatních částí Prahy.

Kryšpínova , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Pestrá občanská vybavenost

Na situování tohoto projektu je nejlepší, že i když budete shánět produkty a služby libovolného charakteru, nikdy nemusíte opouštět pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup. Spoustu věcí totiž naleznete ve své blízkosti. Je to například mateřská a základní škola, lékárna a lékaři, pošta, restaurace, policie, městský úřad nebo veterinář. Chybět vám nebudou ani bankomaty. Relativně blízko se nachází nákupní centrum Europark, kde si pořídíte v podstatě cokoliv a kdykoliv.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:
Poučení o ochraně osobních údajů
Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.